"Tavo Tu" - tai istorija apie paprastą čekų merginą, kuri persikėlė į Vilnių ir pradėjo galvoti, kaip naujoje šalyje pasijusti kaip namie. Ar ji galėtų atnešti šiek tiek Čekijos į Lietuvą? Buvo gera apie tai pradėti galvoti, bet kaip kitaip pristatyti Čekiją, jei ne kaip šalį, kurioje verdamas viena iš geriausių alaus rūšių pasaulyje?  

Nuolatos apie tai galvojau. Vaikščiojau nuostabiomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, mėgavausi kavos puodeliu (dieną ;) ) jaukiose kavinukėse… Mane visuomet lydėjo, odinė rankinė, pagaminta Čekijoje. Rankinė, kurią myliu ir kuri tarnauja man jau daugiau ne 5-is metus… Tai buvo atsakymas!

Pradėjau savo kelionę į Čekijos rankinių, kuprinių, rankinukų, kosmetinių, krepšių pasaulį. Ieškojau ypatingų, aistringų, savo darbą mylinčių žmonių, kurie gaminą odinius ir kitų medžiagų gaminius. Manau, man pavyko rasti savitus ir originalius mažuosius gamintojus - visi jie yra šeimų arba kelių draugų verslai.

Dabar esate elektroninės parduotuvės svetainėje, kuri yra paieškos ir naujų kontaktų su Čekijos, daugiausia šeimos įmonėmis, rezultatas. Šių čekų prekių ženklų rankinės, kuprinės ir įvairūs krepšiai patiks jums savo unikalumu, preciziškumu ir praktiškumu kasdieniame šurmulyje. Aš džiaugiuosi šiuo pasirinkimu, tikiuosi, jūs taip pat. Atraskite šių prekių ženklų paslaptis, pasiduokite spontaniškumui ir palepinkite save nauju garderobo elementu.  

Man labai įdomios ir jūsų istorijos. Nuoširdžiai kviečiu dalintis jomis. Kokią patirtį per savo gyvenimą sukaupėte rankinių ir kuprinių pasaulyje? Ar nuolat tvarkotės, ar esate iš tų, kurie ilgai ieško vieno daikto rankinėje, kol galiausiai pasiduoda? Ar keičiate rankines priklausomai nuo nuotaikos? O gal labai retai perkeliate daiktus iš vienos vietos į kitą? Pasidalykite su manimi savo istorija ir pasisemkite įkvėpimo iš kitų klientų istorijų APIE TAVE skiltyje.